Beschrijving
De wasbal van EcoEgg is een volwaardig alternatief voor wasmiddel/waspoeder. Je stopt hem gewoon in de wasmachine en hebt verder geen ander wasmiddel meer nodig. Stel de machine in tussen de 30 en 60 graden De twee types van minerale pellets die zich in het ei bevinden gaan aan het werk en produceren krachtig (maar natuurlijk) reinigend schuim die je kleding goed schoonmaakt en ze zijn navulbaar.
- Parfum Vrij – Geurloos
- Soft Cotton – Katoenbloesem
- Spring Blossom – Lente Geur
Al onze EcoEggs hebben de stempel ‘met toestemming van Allergy UK’ en zijn een geldbesparend, milieuvriendelijk en hypoallergeen alternatief voor het gewone wasmiddel.
- Hypoallergeen – ideaal voor de gevoelige huid, ondersteund door Allergy UK
- Milieuvriendelijk – geen agressieve chemicaliën
- Vegan
- Alternatief op plastic verpakte wasmiddel
Product info
Labaratorium Getest:
- De Ecoegg en de eigenschappen werden getest door SATRA Technology in een toonaangevende Britse laboratorium. Het laboratorium is gespecialiseerd in de studie van kleding, textiel en wasmiddel. De volgende resultaten werden gevonden met de SATRA testen:
- De Ecoegg verwijdert vlekken, evenals alle in de handel verkrijgbare wasmiddel. Gemiddeld verwijdert de Ecoegg vlekken met 90% van de effectiviteit van traditionele waspoeder.
- De Ecoegg haalt ongeveer 720 wasladingen. Er werd opgemerkt dat de lengte van de individuele was, de watertemperatuur en de hardheid van het water van invloed zijn op de levensduur van de pellets.
- De Ecoegg is een milieuvriendelijke manier te wassen. Het laat gemiddeld 73% minder resten in het water achter dan een gewoon wasmiddel.
- De Ecoegg is geschikt voor baby’s en mensen met een gevoelige huid en allergieën. Het product is onafhankelijk getest door Allergy UK en goedgekeurd voor mensen met een allergie.
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Top!
johan Beyens (geverifieerde eigenaar) –
Goede service